| Moc | 60 kW |
|---|---|
| System sterowania | Układ IGBT |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodą 50 ℃ |
| Siła robocza | 340V-380V |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Moc | 160KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Moc | 250KW |
|---|---|
| System sterowania | System sterowania DSP |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Topienie srebra, złota, miedzi i innych metali. |
| Moc | 250KW |
|---|---|
| System sterowania | Układ IGBT |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodą 50 ℃ |
| Siła robocza | 340V-380V |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| piec do topienia | Tygiel |
|---|---|
| Maks. Temperatura | 1800℃ |
| System ochrony | Nadmierny prąd/nadmierne napięcie/nadmierna temperatura/zwarcie |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Moc wyjściowa | 60 kW |
| Maksymalny prąd wejściowy | 90A |
| Aplikacja | Hartowanie kół zębatych i osi |
| Moc | 100kw |
|---|---|
| System sterowania | IGBT |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość, 10 ~ 50 KHZ |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość, wysoka częstotliwość, bardzo wysoka częstotliwość, HF |
|---|---|
| Władza | 15-500 kW |
| Metoda ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Zastosowanie | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Nazwa produktu | Maszyna do nagrzewania indukcyjnego średniej częstotliwości |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Czas pracy | nieprzerwanie 24 godziny na dobę |
| Częstotliwość | 1-10 KHZ Średnia częstotliwość |
| Moc | 500KW |
| Nazwa produktu | Maszyna do nagrzewania indukcyjnego średniej częstotliwości |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Czas pracy | nieprzerwanie 24 godziny na dobę |
| Aplikacje | Hartowanie, kucie, wyżarzanie, hartowanie, topienie |
| Moc | 40 kW |