| Nazwa produktu | Maszyna do nagrzewania indukcyjnego średniej częstotliwości |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Czas pracy | nieprzerwanie 24 godziny na dobę |
| Aplikacje | Hartowanie, kucie, wyżarzanie, hartowanie, topienie |
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Nazwa produktu | Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej |
|---|---|
| Materiały grzewcze | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| Długość ręczna | 5 metrów |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Siła robocza | 240V-380V |
| Aplikacja | Lutowanie indukcyjne rur aluminiowych |
| Nazwa produktu | Maszyna do nagrzewania indukcyjnego średniej częstotliwości |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Czas pracy | nieprzerwanie 24 godziny na dobę |
| Aplikacje | Hartowanie, kucie, wyżarzanie, hartowanie, topienie |
| Moc | 300KW |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| Długość ręczna | 5 metrów |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Siła robocza | 240V-380V |
| Aplikacja | Lutowanie indukcyjne rur aluminiowych |
| Nazwa produktu | Maszyna do ogrzewania indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Cykl pracy | nieprzerwanie 24 godziny na dobę |
| Aplikacja | wyżarzanie, kucie, hartowanie, topienie, obróbka cieplna |
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| Długość ręczna | 5 metrów |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Siła robocza | 240V-380V |
| Aplikacja | Lutowanie indukcyjne rur aluminiowych |
| Nazwa produktu | indukcyjny sprzęt grzewczy |
|---|---|
| Napięcie | 380 V, 3 fazy |
| Cykl pracy | 24 godziny Non stop |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Pasowanie skurczowe, hartowanie, kucie, hartowanie, wyżarzanie, topienie |
| Nazwa produktu | Maszyna do nagrzewania indukcyjnego średniej częstotliwości |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Czas pracy | nieprzerwanie 24 godziny na dobę |
| Aplikacje | Hartowanie, kucie, wyżarzanie, hartowanie, topienie |
| Moc | 250KW |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| Długość ręczna | 5 metrów |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Siła robocza | 240V-380V |
| Aplikacja | Lutowanie indukcyjne rur aluminiowych |