| Moc | 380V |
|---|---|
| Częstotliwość | 80-200 kHz |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| Długość ręczna | 5 metrów |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Siła robocza | 240V-380V |
| Aplikacja | Lutowanie indukcyjne rur aluminiowych |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| System sterowania | IGBT, sterowanie dotykowe DSP |
| Częstotliwość | Wysoka częstotliwość, 30-80 KHZ |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Spawanie, hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| Długość ręczna | 5 metrów |
| Częstotliwość | Wysoka częstotliwość, 30-80 KHZ |
| Siła robocza | 240V-380V |
| Aplikacja | Spawanie, hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Zakres temperatury grzania | 0-1500 ℃ |
|---|---|
| Czas pracy | nieprzerwanie 24 godziny na dobę |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Środowisko działania | Wnętrz |
| Zakres mocy | 15-1000KW |
| Nazwa produktu | Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej |
|---|---|
| Częstotliwość | 1-10 kHz |
| Moc | 100kw |
| Zasada ogrzewania | Nagrzewanie indukcyjne polem magnetycznym |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Materiał grzewczy | Wszystkie rodzaje metali |
|---|---|
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Typ maszyny | Maszyna grzewcza |
| Zakres mocy | 15-1000KW |
| Ochrona bezpieczeństwa | Tak |
| Metoda ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
|---|---|
| Szybkość ogrzewania | szybko |
| dokładność regulacji temperatury | ±1℃ |
| Zmienna częstotliwość | 1-20 kHz |
| Zakres temperatury grzania | 0-2000 ℃ |
| Nazwa produktu | Przemysłowy indukcyjny sprzęt grzewczy |
|---|---|
| Napięcie | 380 V, 3 fazy |
| Cykl pracy | 24 godziny Non stop |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Pasowanie skurczowe, hartowanie, kucie, hartowanie, wyżarzanie, topienie |
| Nazwa produktu | Nagrzewnica indukcyjna wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Zasada pracy | Ogrzewanie indukcyjne elektromagnetyczne |
| Kod HS | 85144000 |
| Materiał grzewczy | Metale |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |