| Nazwa produktu | Sprzęt do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Magnetyczne ogrzewanie indukcyjne |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie przekładni |
| Moc | 300KW |
|---|---|
| System sterowania | IGBT, lekki ekran dotykowy |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodą 50 ℃ |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie indukcyjne, kucie |
| Nazwa produktu | Sprzęt do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V, 3 fazy |
| Cykl pracy | 24 godziny Non stop |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Pasowanie skurczowe, hartowanie, kucie, hartowanie, wyżarzanie, topienie |
| Nazwa produktu | Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-20 kHz |
| Moc | 120 kW |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Przemysłowy indukcyjny sprzęt grzewczy |
|---|---|
| Napięcie | 380 V, 3 fazy |
| Cykl pracy | 24 godziny Non stop |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Pasowanie skurczowe, hartowanie, kucie, hartowanie, wyżarzanie, topienie |
| Nazwa produktu | Przemysłowy indukcyjny sprzęt grzewczy |
|---|---|
| Napięcie | 380 V, 3 fazy |
| Cykl pracy | 24 godziny Non stop |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Pasowanie skurczowe, hartowanie, kucie, hartowanie, wyżarzanie, topienie |
| Nazwa produktu | Sprzęt do hartowania indukcyjnego z dwiema stacjami |
|---|---|
| Napięcie | 380 V, 3 fazy |
| Cykl pracy | 24 godziny Non stop |
| Materiały hartownicze | Duże wały, typ tarczy, typ sworznia, typ przekładni |
| Stosowanie | Hartowanie, kucie, hartowanie, wyżarzanie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| zwyczajne | OEM ODM |
| Waga | Zindywidualizowane |
| Zakres temperatury | 0-1800 ℃ |
| napięcie | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Waga | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Zakres temperatury | 0-1800 ℃ |
| zwyczajne | OEM ODM |
| Zastosowanie | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Moc | 60 kW |
|---|---|
| System sterowania | Układ IGBT |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodą 50 ℃ |
| Siła robocza | 340V-380V |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |