| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Masa netto | 900 KG |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Materiały grzewcze | Sztabka stali |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Zgrzewarka indukcyjna |
|---|---|
| Zmienna częstotliwość | 30-80khz |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Sprzęt do wyżarzania indukcyjnego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Moc | 60 kW |
| Podstawowe komponenty | płytka drukowana, cewka indukcyjna |
| Cykl pracy | 24 godziny bez przerwy |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
|---|---|
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| piec do topienia | Tygiel |
| System sterowania | Układ IGBT |
| Maks. Temperatura | 1800℃ |
| Materiał grzewczy | Wszystkie rodzaje metali |
|---|---|
| Zakres mocy | 15-1000KW |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Środowisko działania | Wnętrz |
| Zmienna częstotliwość | 1-20 kHz |
| Materiał grzewczy | Wszystkie rodzaje metali |
|---|---|
| Zmienna częstotliwość | 1-20 kHz |
| Ochrona bezpieczeństwa | Tak |
| dokładność regulacji temperatury | ±1℃ |
| Napięcie | 220 V-380 V |
| Nazwa produktu | Induktor ultra wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| System sterowania | Cyfrowy ekran dotykowy IGBT |
| Częstotliwość | Bardzo wysoka 50-200 KHZ |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Nazwa produktu | Induktor ultra wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| System sterowania | Cyfrowy ekran dotykowy IGBT |
| Częstotliwość | 100 KHZ-200 KHZ |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Nazwa produktu | Induktor ultra wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| System sterowania | Cyfrowy ekran dotykowy IGBT |
| Częstotliwość | 50-250 kHz |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |