| Nazwa produktu | maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Złoto, platyna, pallad, srebro |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| napięcie | 340V-430V |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Materiały grzewcze | koła zębate, wały korbowe, wałki rozrządu, wały wielowypustowe, łożyska, rolki, piły, tarcze, okucia |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Indukowane pole magnetyczne do ogrzewania |
| System zywieniowy | Ciągnąca Podajnik Maszyna |
| Kucie | Mosiądz, miedź, kucie prętów stalowych |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość 1-20 kHz |
| Nazwa produktu | Maszyna do lutowania indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Magnetyczne ogrzewanie indukcyjne |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Moc | 100kw |
| Aplikacja | Taśma lutownicza, aluminium, stop lub miedź |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Indukowane pole magnetyczne do ogrzewania |
| System zywieniowy | Ciągnąca Podajnik Maszyna |
| Kucie | Mosiądz, miedź, kucie stali |
| Cykl pracy | 24 godziny |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Moc | 250KW |
| Podstawowe komponenty | płytka drukowana, cewka indukcyjna |
| Cykl pracy | 24 godziny, 100% bez przerwy |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Indukowane pole magnetyczne do ogrzewania |
| System zywieniowy | Ciągnąca Podajnik Maszyna |
| Kucie | Mosiądz, miedź, kucie prętów stalowych |
| Cykl pracy | 24 godziny |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Punkt ochrony temperatury wody | 50 ℃ |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Moc wyjściowa | 60 kW |
| Maksymalny prąd wejściowy | 90A |
| Aplikacja | Hartowanie kół zębatych i osi |
| Nazwa produktu | Sprzęt do wyżarzania indukcyjnego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Moc | 60 kW |
| Podstawowe komponenty | płytka drukowana, cewka indukcyjna |
| Cykl pracy | 24 godziny bez przerwy |