| Nazwa produktu | Nagrzewnica indukcyjna wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Zasada pracy | Ogrzewanie indukcyjne elektromagnetyczne |
| Kod HS | 85144000 |
| Materiał grzewczy | Metale |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Nazwa produktu | maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal, żelazo, aluminium, brąz i inne metale szlachetne |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |
| Nazwa produktu | Przemysłowy indukcyjny sprzęt grzewczy |
|---|---|
| Napięcie | 380 V, 3 fazy |
| Cykl pracy | 24 godziny Non stop |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Pasowanie skurczowe, hartowanie, kucie, hartowanie, wyżarzanie, topienie |
| Długość podręczna | Ponad 5 metrów |
|---|---|
| Aplikacja | Nagrzewanie metali, kucie na gorąco, montaż na gorąco, wytapianie, hartowanie indukcyjne, hartowanie |
| Napięcie | 220 V-380 V |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Cewka indukcyjna | Miedź |
| Napięcie | 220 V-380 V |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Cewka indukcyjna | Miedź |
| Moc | 15-60KW |
| Materiał grzewczy | Wszystkie rodzaje metali |
| Nazwa | Narzędzie do hartowania CNC, PLC |
|---|---|
| System sterowania | Układ IGBT |
| System chłodzenia | zanurzenie, hydroodrzut |
| Cykl pracy | 100% Pełne obciążenie |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
|---|---|
| System sterowania | Układ IGBT |
| System wyświetlania | Ekran dotykowy |
| Zasilanie | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Max. Maks. Melting Capacity Pojemność topienia | 1-1000 kg/h |
| Nazwa produktu | Maszyna do lutowania indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Magnetyczne ogrzewanie indukcyjne |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Moc | 100kw |
| Aplikacja | Taśma lutownicza, aluminium, stop lub miedź |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Moc wyjściowa | 60 kW |
| Maksymalny prąd wejściowy | 90A |
| Aplikacja | Hartowanie kół zębatych i osi |
| Materiał | Stal węglowa, stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Władza | 15-500 kW |
| Szybkość ogrzewania | 100-1000°C/min |
| napięcie | 380v |
| Zakres temperatury | 0-1000 ℃ |