| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Materiały grzewcze | Sztabka stali |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Maszyna do lutowania indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Magnetyczne ogrzewanie indukcyjne |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodą, 45 ℃ |
| Siła robocza | 240-380 V |
| Aplikacja | Taśma lutownicza, aluminium, stop lub miedź |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Aplikacja | Kucie stali miedzianej basowej |
| Moc | 100kw |
| Podstawowe komponenty | płytka drukowana, cewka indukcyjna |
| Cykl pracy | 24 godziny, 100% bez przerwy |
| Nazwa produktu | Maszyna do lutowania indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Magnetyczne ogrzewanie indukcyjne |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Moc | 100kw |
| Aplikacja | Taśma lutownicza, aluminium, stop lub miedź |
| Nazwa produktu | Maszyna do lutowania indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Magnetyczne ogrzewanie indukcyjne |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Moc | 100kw |
| Aplikacja | Taśma lutownicza, aluminium, stop lub miedź |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Moc | 60 kW |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Aplikacja | Kucie stali miedzianej basowej |
| Moc | 100kw |
| Podstawowe komponenty | płytka drukowana, cewka indukcyjna |
| Cykl pracy | 24 godziny, 100% bez przerwy |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Władza | 15-500 kW |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość |
| Metoda ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Nazwa produktu | Sprzęt do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V, 3 fazy |
| Cykl pracy | 24 godziny Non stop |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Pasowanie skurczowe, hartowanie, kucie, hartowanie, wyżarzanie, topienie |
| Nazwa produktu | Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej |
|---|---|
| Materiały grzewcze | Koła zębate, niedźwiedzie, pierścienie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Moc | 250KW |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |