| Nazwa produktu | Maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal, żelazo, aluminium, brąz i inne metale szlachetne |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |
| Nazwa produktu | Zgrzewarka indukcyjna |
|---|---|
| Zmienna częstotliwość | 30-80khz |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Tryb wyświetlania | Cyfrowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do lutowania indukcyjnego |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Tryb sterowania | Układ IGBT |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| napięcie | 220V/380V/415V/440V/480V |
|---|---|
| Zastosowanie | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Waga | Zindywidualizowane |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość, wysoka częstotliwość, bardzo wysoka częstotliwość, HF |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
|---|---|
| Maks. Temperatura | 1800℃ |
| Max. Maks. Melting Capacity Pojemność topienia | 1-1000 kg/h |
| piec do topienia | Tygiel |
| Zasilanie | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Indukowane pole magnetyczne do ogrzewania |
| System zywieniowy | Ciągnąca Podajnik Maszyna |
| Kucie | Mosiądz, miedź, kucie prętów stalowych |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość 1-20 kHz |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Moc | 15-60KW |
| Materiał grzewczy | Wszystkie rodzaje metali |
| Cewka indukcyjna | Miedź |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
|---|---|
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Max. Maks. Melting Capacity Pojemność topienia | 1-1000 kg/h |
| System ochrony | Nadmierny prąd/nadmierne napięcie/nadmierna temperatura/zwarcie |
| System wyświetlania | Ekran dotykowy |
| Max. Maks. Melting Capacity Pojemność topienia | 1-1000 kg/h |
|---|---|
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| System wyświetlania | Ekran dotykowy |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| piec do topienia | Tygiel |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Materiały grzewcze | Sztabka stali |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |