| Nazwa produktu | Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej |
|---|---|
| Częstotliwość | 1-10 kHz |
| Moc | 100kw |
| Zasada ogrzewania | Nagrzewanie indukcyjne polem magnetycznym |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Nagrzewnica indukcyjna wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Zasada pracy | Ogrzewanie indukcyjne elektromagnetyczne |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Materiał grzewczy | Wszystkie metale |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Nazwa produktu | maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal lub żelazo |
| Kluczowy punkt | Oszczędzanie energii |
| napięcie | 340V-430V |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Materiały grzewcze | Stal bez Stiana |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej |
|---|---|
| Częstotliwość | Bardzo wysokie 80-200 KHZ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Moc | 40 kW |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Maszyna do obróbki cieplnej indukcyjnej |
|---|---|
| Częstotliwość | 1-10 kHz |
| Moc | 60 kW |
| Zasada ogrzewania | Nagrzewanie indukcyjne polem magnetycznym |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal, żelazo, aluminium, brąz i inne metale szlachetne |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |
| Moc | 120 kW |
|---|---|
| System sterowania | IGBT, lekki ekran dotykowy |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie indukcyjne, kucie |
| Nazwa produktu | Maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal, żelazo, aluminium, brąz i inne metale szlachetne |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |
| Nazwa produktu | Maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal, żelazo, aluminium, brąz i inne metale szlachetne |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |