| Nazwa produktu | maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Złoto, platyna, pallad, srebro |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |
| Max. Maks. Melting Capacity Pojemność topienia | 1-1000 kg/h |
|---|---|
| zasilacz | 220V/380V/415V/440V/480V |
| System sterowania | Układ IGBT |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| System ochrony | Nadmierny prąd/nadmierne napięcie/nadmierna temperatura/zwarcie |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Masa netto | 900 KG |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| piec do topienia | Tygiel |
|---|---|
| System sterowania | Układ IGBT |
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| System wyświetlania | Ekran dotykowy |
| zasilacz | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Moc wyjściowa | 120 kW |
| Maksymalny prąd wejściowy | 180A |
| Aplikacja | Hartowanie kół zębatych i osi |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| Głębokość ogrzewania | 0-20mm |
| Czas ogrzewania | 0-99s |
| Kontrola temperatury | Automatyczny |
| Cewka indukcyjna | Możliwość dostosowania |
| Temperatura ogrzewania | 0-2000 ℃ |
|---|---|
| zasilacz | 180V-430V |
| Zmienna częstotliwość | 1-2 MHz |
| Szybkość ogrzewania | 0-10 mm/s |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Szybkość ogrzewania | 0-10 mm/s |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna, żelazo |
| Kontrola temperatury | Automatyczny |
| Zmienna częstotliwość | 1-2 MHz |
| Głębokość ogrzewania | 0-20mm |
| Nazwa produktu | Induktor ultra wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| System sterowania | Cyfrowy ekran dotykowy IGBT |
| Częstotliwość | Bardzo wysoka 300-500 KHZ |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Moc | 100kw |
|---|---|
| System sterowania | IGBT |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość, 10 ~ 50 KHZ |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |