| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Aplikacja | Hartowanie przekładni |
| Moc | 100kw |
| Podstawowe komponenty | płytka drukowana, cewka indukcyjna |
| Cykl pracy | 24 godziny, 100% bez przerwy |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Aplikacja | Hartowanie wału korbowego |
| Moc | 120 kW |
| Podstawowe komponenty | płytka drukowana, cewka indukcyjna |
| Cykl pracy | 24 godziny, 100% bez przerwy |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Aplikacja | Kucie stali miedzianej basowej |
| Moc | 100kw |
| Podstawowe komponenty | płytka drukowana, cewka indukcyjna |
| Cykl pracy | 24 godziny, 100% bez przerwy |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Moc | 60 kW |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Masa netto | 900 KG |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal, żelazo, aluminium, brąz i inne metale szlachetne |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |
| System sterowania | PLC, ekran dotykowy |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Metoda ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Szybkość ogrzewania | 100-1000°C/min |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| System sterowania | PLC, ekran dotykowy |
| Zakres temperatury | 0-1000 ℃ |
| napięcie | 380v |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Indukowane pole magnetyczne do ogrzewania |
| System zywieniowy | Ciągnąca Podajnik Maszyna |
| Kucie | Mosiądz, miedź, kucie prętów stalowych |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość 1-20 kHz |
| Nazwa produktu | Maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal lub żelazo |
| Kluczowy punkt | Oszczędzanie energii |
| Napięcie | 340V-430V |