| Nazwa produktu | Przemysłowy indukcyjny sprzęt grzewczy |
|---|---|
| Napięcie | 380 V, 3 fazy |
| Cykl pracy | 24 godziny Non stop |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Pasowanie skurczowe, hartowanie, kucie, hartowanie, wyżarzanie, topienie |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Indukowane pole magnetyczne do ogrzewania |
| System zywieniowy | Ciągnąca Podajnik Maszyna |
| Kucie | Mosiądz, miedź, kucie prętów stalowych |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość 1-20 kHz |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Indukowane pole magnetyczne do ogrzewania |
| System zywieniowy | Ciągnąca Podajnik Maszyna |
| Kucie | Mosiądz, miedź, kucie prętów stalowych |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość 1-20 kHz |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Indukowane pole magnetyczne do ogrzewania |
| System zywieniowy | Ciągnąca Podajnik Maszyna |
| Kucie | Mosiądz, miedź, kucie prętów stalowych |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość 1-20 kHz |
| Maks. Temperatura | 1800℃ |
|---|---|
| piec do topienia | Tygiel |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| Max. Maks. Melting Capacity Pojemność topienia | 10-1000kg/godz |
| Zasilanie | AC380V/50HZ |
|---|---|
| Kontrola temperatury | Wyświetlacz cyfrowy |
| Szybkość hartowania | 0-20m/min |
| Głębokość hartowania | 0-20mm |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Napięcie wejściowe | 3-fazowy |
|---|---|
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
| Twardość hartowania | HRC50-60 |
| Kontrola temperatury | Wyświetlacz cyfrowy |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Tryb tłumienia | hartowanie indukcyjne |
| Kontrola temperatury | Wyświetlacz cyfrowy |
| Szybkość hartowania | 0-20m/min |
| Twardość hartowania | HRC50-60 |
| Nazwa produktu | Maszyna do kucia indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Indukowane pole magnetyczne do ogrzewania |
| System zywieniowy | Ciągnąca Podajnik Maszyna |
| Kucie | Mosiądz, miedź, kucie prętów stalowych |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość 1-20 kHz |
| Nazwa produktu | Maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal, żelazo, aluminium, brąz i inne metale szlachetne |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |