| Nazwa produktu | maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| piec | Automatyczne zrzuty |
| Kluczowy punkt | Oszczędzanie energii |
| Napięcie | 380V |
| zwyczajne | OEM ODM |
|---|---|
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość, wysoka częstotliwość, bardzo wysoka częstotliwość, HF |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna/miedź/aluminium |
| Zastosowanie | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Zakres temperatury | 0-1800 ℃ |
| System sterowania | Układ IGBT |
|---|---|
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Materiał topliwy | Żelazo/stal/miedź/aluminium/stal nierdzewna |
| piec do topienia | Tygiel |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| System wyświetlania | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Maks. Temperatura | 1800℃ |
| System sterowania | Układ IGBT |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| System ochrony | Nadmierny prąd/nadmierne napięcie/nadmierna temperatura/zwarcie |
| piec do topienia | Tygiel |
| Materiał topliwy | Żelazo/stal/miedź/aluminium/stal nierdzewna |
| System sterowania | Układ IGBT |
| piec do topienia | Tygiel |
|---|---|
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Max. Maks. Melting Capacity Pojemność topienia | 1-1000 kg/h |
| Materiał topliwy | Żelazo/stal/miedź/aluminium/stal nierdzewna |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| Moc | 120 kW |
|---|---|
| System sterowania | System sterowania DSP |
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| System sterowania | PLC, ekran dotykowy |
| Władza | 15-500 kW |
| Zakres temperatury | 0-1000 ℃ |
| napięcie | 380v |
| Nazwa produktu | Maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Złoto, platyna, pallad, srebro |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |
| Zasilanie | AC380V/50HZ |
|---|---|
| Tryb tłumienia | hartowanie indukcyjne |
| Precyzja hartowania | ±0,1 mm |
| Głębokość hartowania | 0-20mm |
| System bezpieczeństwa | Przycisk zatrzymania awaryjnego |