| Moc | 120 kW |
|---|---|
| System sterowania | IGBT, lekki ekran dotykowy |
| Częstotliwość | 5-20 kHz |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Nazwa produktu | Sprzęt do wyżarzania indukcyjnego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Moc | 100kw |
| Podstawowe komponenty | płytka drukowana, cewka indukcyjna |
| Cykl pracy | 24 godziny bez przerwy |
| System wyświetlania | Ekran dotykowy |
|---|---|
| System ochrony | Nadmierny prąd/nadmierne napięcie/nadmierna temperatura/zwarcie |
| System sterowania | Układ IGBT |
| Materiał topliwy | Żelazo/stal/miedź/aluminium/stal nierdzewna |
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| System ochrony | Nadmierny prąd/nadmierne napięcie/nadmierna temperatura/zwarcie |
|---|---|
| Maks. Temperatura | 1800℃ |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| Zasilanie | 220V/380V/415V/440V/480V |
| System sterowania | Układ IGBT |
| Tryb działania | Ręczny/Automatyczny |
|---|---|
| Materiał | Miedź/aluminium/stal nierdzewna |
| Zakres napięcia | 220-480V |
| Zakres mocy | 15-500 kW |
| zasilacz | AC |
| System chłodzenia | Powietrze woda |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Zakres mocy | 15-500 kW |
| System wyświetlania | LCD, ekran dotykowy |
| Zastosowanie | Spawanie/ Lutowanie/ Lutowanie/ Stopienie |
| piec do topienia | Tygiel |
|---|---|
| System wyświetlania | Ekran dotykowy |
| Maks. Temperatura | 1800℃ |
| Materiał topliwy | Żelazo/stal/miedź/aluminium/stal nierdzewna |
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Materiał | Wszystkie rodzaje metali |
|---|---|
| Zakres temperatury | 0-1800 ℃ |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| dokładność regulacji temperatury | ±1℃ |
| Tryb sterowania | Układ IGBT |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
|---|---|
| System sterowania | Układ IGBT |
| Zasilanie | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Materiał topliwy | Żelazo/stal/miedź/aluminium/stal nierdzewna |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| piec do topienia | Tygiel |
| System wyświetlania | Ekran dotykowy |
| Max. Maks. Melting Capacity Pojemność topienia | 1-1000 kg/h |
| Maks. Temperatura | 1800℃ |