| Nazwa produktu | maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal, żelazo, aluminium, brąz i inne metale szlachetne |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| napięcie | 340V-430V |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Masa netto | 900 KG |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wsparcie technologiczne | Całe życie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis inżyniera na miejscu, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Maszyna do lutowania indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Magnetyczne ogrzewanie indukcyjne |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Taśma lutownicza, aluminium, stop lub miedź |
| Nazwa produktu | Maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Złoto, platyna, pallad, srebro |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |
| System ochrony | Nadmierny prąd/nadmierne napięcie/nadmierna temperatura/zwarcie |
|---|---|
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| System wyświetlania | Ekran dotykowy |
| Tryb ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Nazwa produktu | Maszyna do lutowania indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Magnetyczne ogrzewanie indukcyjne |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Taśma lutownicza, aluminium, stop lub miedź |
| Nazwa produktu | Maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Złoto, platyna, pallad, srebro |
| Kluczowy punkt | Oszczędność energii, wyższa wydajność |
| Napięcie | 340V-430V |
| dokładność regulacji temperatury | ±1℃ |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Napięcie | 180-430 V |
| Materiał | Wszystkie rodzaje metali |
| Zmienna częstotliwość | 1-2 MHz |
|---|---|
| zasilacz | 180V-430V |
| Cewka indukcyjna | Możliwość dostosowania |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Temperatura ogrzewania | 0-2000 ℃ |
| piec do topienia | Tygiel |
|---|---|
| Max. Maks. Melting Capacity Pojemność topienia | 10-1000kg/godz |
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| System sterowania | Układ IGBT |