| Nazwa produktu | Maszyna do lutowania indukcyjnego |
|---|---|
| Zasada ogrzewania | Magnetyczne ogrzewanie indukcyjne |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Moc | 15Kw |
| Aplikacja | Taśma lutownicza, aluminium, stop lub miedź |
| Nazwa produktu | maszyna do topienia indukcyjnego |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Topiący się materiał | Stal lub żelazo |
| Kluczowy punkt | Oszczędzanie energii |
| Napięcie | 340V-430V |
| Moc | 100kw |
|---|---|
| System sterowania | IGBT |
| Częstotliwość | Średnia częstotliwość, 10 ~ 50 KHZ |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Moc | 160KW |
|---|---|
| Napięcie | 380 V, 3 fazy |
| Cykl pracy | 24 godziny Non stop |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Hartowanie, kucie, hartowanie, wyżarzanie, topienie |
| Waga | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Maszyna do ogrzewania indukcyjnego |
| System sterowania | IGBT/ekran dotykowy |
| Władza | 15-500 kW |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna/miedź/aluminium |
| Metoda ogrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
|---|---|
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| System sterowania | IGBT/ekran dotykowy |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| Długość ręczna | 5 metrów |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Siła robocza | 240V-380V |
| Aplikacja | Lutowanie indukcyjne rur aluminiowych |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| Długość ręczna | 5 metrów |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Siła robocza | 240V-380V |
| Aplikacja | Lutowanie indukcyjne rur aluminiowych |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| System sterowania | IGBT, sterowanie dotykowe DSP |
| Częstotliwość | Wysoka częstotliwość, 30-80 KHZ |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Spawanie, hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Nazwa produktu | Przenośna indukcyjna maszyna grzewcza |
|---|---|
| Długość ręczna | 5 metrów |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Siła robocza | 240V-380V |
| Aplikacja | Lutowanie indukcyjne rur aluminiowych |