| Precyzja hartowania | ±0,1 mm |
|---|---|
| Twardość hartowania | HRC50-60 |
| Szybkość hartowania | 0-20m/min |
| Zasilanie | AC380V/50HZ |
| System sterowania | DSP+FPGA pełne sterowanie cyfrowe |
| Nazwa produktu | Sprzęt do wyżarzania indukcyjnego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Moc | 160KW |
| Podstawowe komponenty | Płytka drukowana |
| Cykl pracy | 100% godzin bez przerwy |
| Nazwa produktu | Sprzęt do wyżarzania indukcyjnego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Moc | 160KW |
| Podstawowe komponenty | Płytka drukowana |
| Cykl pracy | 100% godzin bez przerwy |
| Moc | 100kw |
|---|---|
| System sterowania | IGBT, sterowanie dotykowe DSP |
| Częstotliwość | Wysoka częstotliwość, 30-80 KHZ |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Nazwa produktu | Sprzęt do wyżarzania indukcyjnego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Moc | 160KW |
| Podstawowe komponenty | Płytka drukowana |
| Cykl pracy | 100% godzin bez przerwy |
| Nazwa | Indukcyjny piec do topienia |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 25 kW |
| Topiące się żelazo | 8kg |
| Cykl pracy | 100% Pełne obciążenie |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| System sterowania | Układ IGBT |
|---|---|
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| Zasilanie | 220V/380V/415V/440V/480V |
| piec do topienia | Tygiel |
| System ochrony | Nadmierny prąd/nadmierne napięcie/nadmierna temperatura/zwarcie |
| Tryb działania | Ręczny/Automatyczny |
|---|---|
| Kontrola temperatury | Dokładny |
| System chłodzenia | Powietrze woda |
| Zakres częstotliwości | 5-500 kHz |
| Zastosowanie | Spawanie/ Lutowanie/ Lutowanie/ Stopienie |
| piec do topienia | Tygiel |
|---|---|
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| Tryb chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| System sterowania | Układ IGBT |
| Max. Maks. Melting Capacity Pojemność topienia | 1-1000 kg/h |
| Materiał | Miedź/aluminium/stal nierdzewna |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5-500 kHz |
| Zakres mocy | 15-500 kW |
| System chłodzenia | Powietrze woda |
| Tryb działania | Ręczny/Automatyczny |