| Zastosowanie | Spawanie/ Lutowanie/ Lutowanie/ Stopienie |
|---|---|
| Kontrola temperatury | Dokładny |
| Zakres częstotliwości | 5-500 kHz |
| System sterowania | PLC |
| zasilacz | AC |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
|---|---|
| zasilacz | 220V/380V/415V/440V/480V |
| System ochrony | Nadmierny prąd/nadmierne napięcie/nadmierna temperatura/zwarcie |
| piec do topienia | Tygiel |
| Materiał topliwy | Żelazo/stal/miedź/aluminium/stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Maszyna do nagrzewania indukcyjnego średniej częstotliwości |
|---|---|
| Metoda kontroli | Pełna cyfrowa precyzyjna kontrola |
| Czas pracy | nieprzerwanie 24 godziny na dobę |
| Aplikacje | Hartowanie, kucie, wyżarzanie, hartowanie, topienie |
| Moc | 250KW |
| Nazwa produktu | Nagrzewnica indukcyjna wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Zasada pracy | Ogrzewanie indukcyjne elektromagnetyczne |
| Kod HS | 85144000 |
| Materiał grzewczy | Metale |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Moc | 100kw |
|---|---|
| System sterowania | System sterowania DSP |
| Aktualny | 150A |
| Siła robocza | 380 V 3 fazy |
| Aplikacja | Hartowanie, hartowanie, wyżarzanie, pasowanie skurczowe, topienie |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Moc | 15-60KW |
| Aplikacja | Nagrzewanie metali, kucie na gorąco, montaż na gorąco, wytapianie, hartowanie indukcyjne, hartowanie |
| Cewka indukcyjna | Miedź |
| Aplikacja | Nagrzewanie metali, kucie na gorąco, montaż na gorąco, wytapianie, hartowanie indukcyjne, hartowanie |
|---|---|
| Napięcie | 220 V-380 V |
| Cewka indukcyjna | Miedź |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Częstotliwość | 30-80khz |
| Materiał topliwy | Żelazo/stal/miedź/aluminium/stal nierdzewna |
|---|---|
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne/blokada/usterka doziemienia |
| piec do topienia | Tygiel |
| System ochrony | Nadmierny prąd/nadmierne napięcie/nadmierna temperatura/zwarcie |
| System sterowania | Układ IGBT |
| Nazwa produktu | Maszyna do hartowania indukcyjnego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Moc | 100kw |
| Podstawowe komponenty | płytka drukowana, cewka indukcyjna |
| Cykl pracy | 24 godziny, 100% bez przerwy |
| Moc | 120 kW |
|---|---|
| Napięcie | 380 V 3 fazy |
| Instrukcja obsługi | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | Płytka drukowana |
| Cykl pracy | 100% godzin bez przerwy |